Кубики М.Зайцева українською мовою, не зібрані

267 грн

Кубики Зайцева - посібник для навчання читання з двох років і може використовуватися в сім'ї, дитячому садку і школі. Методика дає гарні результати в роботі з дітьми, що мають діагнози ЗПР, ОНР, ММД, алалія, аутизм, а також зі слабозорих, слабочуючими і глухими. Посібник може використовуватися при навчанні дітей та дорослих, для яких російська мова не є рідною.
Навчання ведеться на основі аналітико-синтетичного методу з використанням складових блоків і проходить у вигляді веселої і увлекательной гри, в ході якої дошкільники встигають почати читати раніше, ніж забава надокучить.
Букви на кубиках і в таблицях такого розміру, що добре видно і з десяти метрів, - важливо, щоб з самого початку діти не відчували ніяких напружень зору. Таблиці розташовуються на стіні, нижній їх край на висоті 165-170 см від підлоги, - щоб уникнути порушень постави потрібно частіше працювати стоячи, з піднятою головою. Під таблицями потрібна полиця  в три дошки, щоб на ній складати слова з кубиків.
Кубики розрізняються за кольором (золоті, залізні, дерев'яні, білі з зеленими розділовими знаками), обсягом (великі, маленькі, подвійні), вазі (заповнюються залізяччям і деревинками, наявними в комплекті), за звучанням наповнювача, що лунають при їх струшуванні. Мета - забезпечити мимовільне, швидке, надійне запам'ятовування.
Письмо указкою по клітинках таблиць підключає ще і пам'ять тіла: зверху, знизу, зліва, посередині або праворуч потрібні літери розташовані? Розшукуючи книги на полицях, ми не тільки їх колір, товщину, висоту пригадуємо, але й місце розташування: ноги самі куди потрібно переступають, рука тягнеться, голова повертається. І лише в останню секунду фокусується погляд.
У аудіозаписі стовпчики і рядки таблиць, алфавіт, під акомпанемент баяна і балалайки, розспівуються на 35 популярних, народних в основному, мелодій. Ритмічне промовляння, а ще краще проспівування з музичним супроводом - потужний засіб впливу на пам'ять.
Побічні результати, які супроводжують процес виходу в читання:

  •  з'являються навички грамотного письма,
  •  виправляється логопедичні недоліки,
  •  мова стає чистішою й чіткіша, завдяки постійному проговариванию і пропевание складів,
  •  швидко розширюється словниковий запас,
  •  формується логічне мислення,
  •  розвивається здатність самостійно працювати, вміння здобувати потрібні знання.

Методика є природосообразности і здоров'язберігаючої. Хлопці не тільки не втрачають у результаті навчання здоров'я, але й зафіксовані випадки виправлення вже наявних недоліків (поліпшення зору, виправлення починається сколіозу).
Багаторічна практика викладачів, які працюють за методиками Зайцева, дозволяє привести статистику по термінах навчання дітей різного віку (за умови проведення занять по 30-60 хвилин 2 рази на тиждень):

  •  двох-трьохлітки починають читати протягом 6-9 місяців,
  •  чотирирічки - через 16 занять,
  •  п'ятирічки - через 5-10 занять,
  •  шестирічки - через 4-6 занять.

Дорослі іноземці, що не знають жодної російської букви, на першому занятті хвилин через 30-40 починають складати з кубиків слова, сказані викладачем, а через деякий час вже і читають їх.
Досягнете ви таких результатів або навіть перевершите їх, буде залежати від точності дотримання методичних рекомендацій, викладених у Підручнику.

Матеріал виконання: цупкий картон.
До комплекту входять: диск «Проспівки до кубиків», методичка М.Зайцева , самі кубики, клей, наповнювачі.

Напишите свой обзор

Кубики М.Зайцева українською мовою, не зібрані

Кубики М.Зайцева українською мовою, не зібрані

Напишите свой обзор