Нет товаров в корзине.
«THE EQUINOX ("Голубой Эквинокс")» Алістера Кроулі — це збірка, яка охоплює різноманітні окультні та магічні теми, надаючи читачам глибоке розуміння практик і філософії Тота, магії і містицизму. Кроулі пропонує вивчення стародавніх знань та новітніх магічних методів, що можуть бути застосовані для особистісного розвитку та духовного просвітлення.
«THE EQUINOX ("Голубой Эквинокс")» є однією з основних робіт Алістера Кроулі, яка складається з серії публікацій і статей, що розглядають магічні та окультні питання через призму його власної системи «Телема». У цій збірці Кроулі висвітлює питання магії, ритуалів, а також духовних практик, що базуються на стародавніх традиціях, але адаптовані до сучасних реалій.
Книга містить поглиблене розуміння теорії і практики магії, а також пропонує матеріал для тих, хто хоче вивчати окультні науки та глибше зрозуміти роль магії в особистісному розвитку. «Голубой Эквинокс» також містить філософські роздуми про місце людини в світі, природу універсуму та шляхи досягнення духовного просвітлення. Книга російською мовою.