1001. Метафоричні асоциативні карти

350,00 ₴
без податку

55 пастельних картинок, зроблених у формі карт, несе нас в древню східну країну і чарівний казковий світ 1001 ночі. Одного разу, багато-багато років тому там жив Цар, який поклявся не довіряти жодній жінці, з якою він в бесідах проводив ніч, а потім на ранок відрубував їй голову. Але хоробра Шахрезада використовувала свій розум, щоб уникнути долю своїх попередниць. Вона проводила ночі з Царем, розповідаючи йому історії. Одна історія переходила в іншу, остання з них обривалася з приходом світанку. Життя Шахрезада тривала, поки Цар з нетерпінням очікував закінчення історії, розказаної вночі. Її життя тривало день за днем, історія за історією, поки на 1001 ніч серце Царя не було розтоплене і він змінив гнів на милість

Кількість

Карти «1001» запрошують нас увійти в світ своєї власної уяви і виявити там існування самих незвичайних історій. Кожна карта це двері в світ, де красуні і чудовиська, розкішні палаци і жалюгідні хатини, каравани і морські подорожі, демони і добрі джини, заховані скарби і килими-літаки очікують нас. Просто візьми карту, дозволь їй повести тебе за собою і історія почнеться.

У цій грі, в якій кожен придумує свою історію, немає переможців і переможених, ні правильних і неправильних історій. Фантазія безмежна і тому історії можуть не мати меж у часі і просторі. Карти дають імпульс нашій уяві, яке знає нескінченну кількість історій. Кожен з нас, як Шахрезада, може дозволити собі опинитися в чарівній казці 1001 ночі.

Карти «1001» можуть бути використані для групової та індивідуальної роботи з дітьми та дорослими. Вони можуть також застосовуватися в комбінації з картами «SAGA» і «MYTHOS».

56 од.

Можливо вам також сподобається

1001. Метафоричні асоциативні карти

1001. Метафоричні асоциативні карти
Кількість
Ціна:
350,00 ₴
Ітого:
Про покупця