Димні фантазії. Метафоричні асоціативні карти

750,00 ₴
без податку

«Димні фантазії» - це перша аналітично-орієнтована колода авторських метафоричних асоціативних карт. Клуби диму є універсальним об'єктом для проекцій аналізанда (клієнта в психотерапевтичної практиці). Складний і багатогранний графічний малюнок клубів диму дає можливість людині «розглянути» найрізноманітніші внутрішні змісту тому ж принципу, який використовується в знаменитому тесті плям Роршарха.

Кількість

Карти виконані в традиційній темній гамі, але включають в себе і спеціально колорованого знімки.

Спочатку, розпочавшись, як хобі в стилі фото-арту, проект переріс у професійний інструмент психологічної діагностики.

Несвідоме людини містить різні Катексис впливу на свідому частину індивіда серед яких в юнгианской традиції можна виділити кілька найбільш об'ємних комплексів: Аніма, Анімус, Самість, Тінь, Персона (Его), Великий Батько (Оракул) і Велика Мати (Материнський комплекс). Колода, на основі вивчення в практичній аналітичній роботі, сформувалася в строго відібраний набір фотографій, кожна з яких отражалаопределенние потягу з несвідомого в рамках реалій конкретної людини.

Обрані 86 знімків розбилися на комплексні групи по 12 в кожному Катексис, і 14 шт. - в Самості, як найбільш об'ємному вмісті несвідомого.

Карти дозволяють в практичній роботі стосуватися не тільки рівня колективного несвідомого, але і таких пластів як родової і особистий.

Колода може використовуватися і в рамках традиційних технік метафорично-асоціативних карт, як пошук разом з клієнтом його внутрішніх відповідей на існуючі запити.

Автор колоди - Олександр Стогній, керівник Харківського відділення Асоціація глибинної психології "Теурунг". Психолог, драматерапевт, сексолог, супервізор. Має досвід псіхологіческойпрактікі більше 8 років. Індивідуального консультування, психоаналізу ісексологіі - 8 років. Практика групової психокорекції - понад 6 років.

41 од.

Димні фантазії. Метафоричні асоціативні карти

Димні фантазії. Метафоричні асоціативні карти
Кількість
Ціна:
750,00 ₴
Ітого:
Про покупця